Yeni

RIZKIN ÇOĞALMASI İÇİN OKUNACAK DUALAR

Rızık ve bolluk için;

şura ;12 بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ لَهُ مَقَال۪يدُ السَّمٰوَاتِ وَالْاَرْضِۚ يَبْسُطُ الرِّزْقَ لِمَنْ يَشَٓاءُ وَيَقْدِرُۜ اِنَّهُ بِكُلِّ شَيْءٍ عَل۪يمٌ

lehu megalidus semavati vel ardı yebsutur rızga limen yeşau ve yagdiru innehu bi kulli şey_un alimun.

Göklerin ve yerin kilitleri O’na aittir. O dilediğine rızkı genişletir ve daraltır. Şüphesiz ki O, her şeyi hakkıyla bilir.

***

41 adet çörek otunun her birinin üzerine tek tek ayetel kürsi okunacak, sonrasında hepsine birden yasin,vakıa ve fetih suresi okuyorsunuz, onu küçük bi kese şekline getirip poşetle bağlıyorsunuz çengelli iğneyle üzerinizde taşıyorsunuz..Bunun dışinda evde kapı üstüne veya yüksek bir yerde tutabilirsiniz,ticarethaneniz için bir kese hazırlayabilirdiniz, arabanızda bulundurabilirsiniz..

Cuma günü okunur. (günes veya merkür saatinde)

***

Bir miktar tuza 40 defa okunur.Okunan tuzu iş yerinizde veya evinizde bulundurun kazancınızın ve bereketin arttığını göreceksiniz.

40 defa okunacak dua

La ilahe illallahül ganiyyül hâdir razzâk* la ilahe illallahül keriymül vasiul vehhabü züt tavli
la ilahe illa hüvel cevadül mütefaddıl* ve sallellahü ala seyyidina muhammedin ve alihi ve
sahbihi ve selleme tesliyma*

Sayısızca ya Mu’ti ya Muğis esmasını okumaya devam ederseniz rızkınızın bir anda arttığını göreceksiniz..Ya Berru esması çok güçlüdür yaklaşık 3 ay sonunda fayda görmeye başlarsınız ama bu esmayı okuyacaklara UYARI bu esmaya başladıktan sonra bırakmamanız lazım.. Yoksa herşey tersine dönüyor ve bırakanlar tekrar başlayınca aynı etkiyi göremediklerini söylüyorlar.. Yani ömürlük okuyacaksınız..

Adedi 202, saati zühre(venüs)‘tür.

Maddi, manevi zenginlik için okunacak esmalar;

100 Ya Fettah

100 Ya Basit

100 Ya Gaffar

100 Ya Ğaniyyu Ya Muğniy

100 Ya Rezzak

Zikirlerine devam eden kısa süre içinde maddi, manevi zenginliğe kavuşur..vakıa ve fetih suresi okuyun..Pazartesi ve çarşamba günü 40 tekasur suresi okuyana ummadığı yerden rızık gelir..

Tekasür Suresi

Bismillâhirrahmânirrahıym.
Elhâkümüt tekâsür. Hattâ zürtümül mekabir. Kellâ sevfe ta’lemûn. Sûmme kellâ sevfe ta’lemûn. Kellâ lev ta’lemûne ılmel yakıyn.
Le teravünnel cehıym. Sümme le teravünnehâ aynel yakıyn. Sümme le tüs’elünne yevmeizin anin neıym.

Anlamı
Sizi çoklukla böbürleniş, o derecede oyaladı ki, ta kabirlere kadar gidip ziyaret ettiniz. Bundan sakının. İleride bu öğünmenizin kötü akıbetini bileceksiniz. Yine sakının ileride bileceksiniz. Sakının. Eğer şüphesiz ve kat’i bir bilgi ile bilseydiniz böyle yapmazdınız. Andolsun, siz o alevlenmiş ateşi mutlaka göreceksiniz. Yine andolsun, onu ayn-ı yakîn ile mutlak ve mutlak göreceksiniz. Sonra andolsun, o gün elbet ve elbet nimetlerden sorulacaksınız.